Rosiče postřikovače STIHL

Ruční postřikovač STIHL SG 11   (1,5 l)
 
Ergonomický, lehce ovladatelný manuální postřikovač pro aplikaci kapalných prostředků na ochranu rostlin. Vybavený dutou kónickou tryskou. Určený pro příležitostné uživatele
 
Běžná prodejní cena: 470,- Kč včetně DPH
 
Ruční postřikovač STIHL SG 31empty
Manuální postřikovač s nádobou na 5 litrů postřiku pro ochranu rostlin, ničení plevelů a boj se škůdci. Vhodný zejména pro soukromé uživatele s větší zahradou či ovocným sadem. 
 
Běžná prodejní cena: 1.249,- Kč
 
 
 
Zádový manuální postřikovač pro příležitostné i profesionální nasazení. Komfortní obsluha díky umístění vpravo i vlevo a ergonomický uzavírací ventil s manometrem.
 
Běžná prodejní cena: 3.116,- Kč včetně DPH
 
 
 
Zádový manuální postřikovač pro profesionální nasazení. Komfortní obsluha díky umístění vpravo i vlevo. Vysoce kvalitní popruhy a tvarovaná zádová deska pro pohodlné nošení
 
Běžná prodejní cena: 3.534,- Kč včetně DPH
 
Motorový zádový rosič STIHL SR 200 Dempty
Extrémně lehký motorový rosič o váze pouhých 7,9 kg. Vysoký komfort při nošení.10litrová nádrž na roztok s velkým plnicím otvorem. Vhodný pro rostliny až do výšky 2,5 m.
 
AKČNÍ cena: 13.070,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 14.530,- Kč včetně DPH
 
 
Motorový zádový rosič STIHL SR 430empty
Vysoce výkonný, zádový motorový rosič pro velkoplošnou aplikaci prostředků pro ochranu rostlin. Velký objem nádrže, komfortní pohodlné ovládání a snadné startování.  
  
AKČNÍ cena: 14.680,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 16.320,- Kč včetně DPH
 
 
 
SR 450 je vysoce účinný rosič s velkou plochou roztřiku. S jednoduchou startovací logikou, komfortními dvouramenními pásy a multifunkční rukojetí.
 
AKČNÍ cena: 16.300,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 18.110,- Kč včetně DPH