KombiSystém STIHL

Žací nůž FS-KM 230-2 STIHL empty
Kombinástroj žací list na trávu se 2 řeznými břity pro KombiSystem STIHL. K sečení plevele, kopřiv nebo rákosí. Hmotnost: 1,2 kg Celková délka: 94 cm.
 
Běžná prodejní cena: 2.504,- Kč vč. DPH
 
 
Vyžínací hlava STIHL FS-KM AC 25-2empty
Kombinástroj vyžínací hlava AutoCut 25-2 pro STIHL KombiSystem. Ideální pro vyžínání a dokončování. Hmotnost: 1,2 kg Celková délka: 94 cm. Schválená pro všechny kombimotory.  
 
Běžná prodejní cena: 2.560,- Kč vč. DPH
 
 
Foukač BG-KM STIHLempty
Foukač pro STIHL KomibSystem. S nízkou hmotností a vysokým foukacím účinkem. Rychle a snadno zbaví cesty a plochy listí, posečené trávy nebo sněhu. Hmotnost: 1,8 kg. Délka 89 cm. 
 
Běžná prodejní cena: 2.960,- Kč vč. DPH
 
 
Zarovnávač okrajů FCB-KM STIHLempty
Kombinástroj zarovnávač okrajů pro STIHL KombiSystem. Se zahnutou tyčí. K přesnému řezání okrajů trávníků okolo cest a příjezdů. Hmotnost: 2,3 kg Celková délka: 92 cm.
 
Běžná prodejní cena: 3.880,- Kč vč. DPH
 
 
Vyvětvovací pila HT-KM STIHLempty
KombiNástroj vyvětvovací pila pro STIHL KombiSystém. KombiNástroj vyvětvovací pila se postará o to, aby bylo například ošetřování ovocných stromů jednodušší. Pracuje se bezpečně ze země.
 
Běžná prodejní cena: 5.310,- Kč vč. DPH
 
Zahradní nůžky HL-KM STIHLempty
Kombinástroj prodloužené zahradní nůžky, nastavitelné ve stupních v rozsahu 135°, s přepravní polohou. Pro ošetřování vysokých a širokých živých plotů nebo plazivých porostů. Hmotnost: 2,6 kg.
  
Běžná prodejní cena: 7.960,- Kč vč. DPH
 
 
Lehký kombimotor s kruhovou rukojetí, vybavený systémem snadného startu Ergostart, motorem Stihl 2-mix a funkcí Ecospeed, který umožňuje plynulou regulaci plynu. 
 
Běžná prodejní cena: 12.410,- Kč vč. DPH
 
 
 
 
Pro profesionální nasazení s vysokými požadavky na výkon. Režim snadného startu, Stop tlačítko, velká palivová nádrž pro méně přestávek při doplňování paliva
 
Běžná prodejní cena: 15.240,- Kč vč. DPH