Stiga traktory

STIGA COMBI 166

Běžná prodejní cena: 49.990,- Kč včetně DPH


STIGA Combi 166 je agilní, kompaktní a snadno použiteln zahradní traktor poháněný jednoválcovým zážehovým motorem Stiga o obsahu 224ccm. 66cm široké žací ústrojí je pohodlně nastavitelné pomoc páky na šest výšek v rozmezí od 30 do 76 mm. 150litrový sběrný koš na trávu se snadno vysypává a dodávaná sada Multiclip usnadňuje přechod na mulčovací funkci. Díky ergonomicky tvarované sedačce a měkkému volantu je obsluha snadná a pohodlná. Nabíječka baterií je součástí dodávky.

pEDÁLOVÝ HYDROSTATICKÝ POHON
BENZÍNOVÝ MOTOR sTIGA O OBJEMU 224 CM3
66 cm široké žací ústrojí
150 l sběrný koš
 

STIGA ESTATE 384  hydrostat

AKČNÍ CENA: 59.790,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 62.990,- Kč včetně DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

STIGA Estate 384 je vybaven jednoválcovým benzínovým motorem STIGA o obsahu 432 ccm. Stroj je vybaven hydrostatickou převodovkou ovládanou pedálem, která umožňuje měnit rychlost jízdy bez nutnosti změny převodu. Žací ústrojí o šířce 84 cm má dva nože a 7 poloh nastavení výšky střihu od 25 do 80 mm. Dále je vybaven praktickým systémem elektromagnetické spojky nože, který je ovládán tlačítkem. Model Estate 384 využívá zadní sběrný koš na trávu o objemu 240 litrů.


 • MOTOR STIGA o obsahu 432 ccm

 • PEDÁLEM OVLÁDANÁ HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA

 • ŽACÍ ÚSTROJÍ O ŠÍŘCE 84 CM SE 2 POMOCNÝMI KOLEČKY

 • SBĚRNÝ KOŠ NA TRÁVU O OBJEMU 240 LITRŮ

 • PŘEDNÍ NÁRAZNÍK

 

STIGA ESTATE 598 - jednoválec

AKČNÍ CENA: 69.390,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 72.990,- Kč včetně DPH

Nový zahradní traktor STIGA Estate 598  přináší špičkový moderní design vhodný pro všechny typy uživatelů. Je vybavena benzínovým motorem Stiga o objemu 452ccm . Hydrostatická převodovka je ovládána pomocí pedálu a umožňuje snadnou jízdu bez nutnosti změny převodů. 98cm žací ústrojí je možné nastavit do 7 výškových poloh od 25 do 80 mm a je opatřeno dvěma elektromagneticky připojovanými noži, které lze aktivovat pomocí praktického tlačítka. Travní hmotu lze sbírat do sběrného koše o objemu 240 litrů nebo mulčovat s použitím dodané mulčovací záslepky STIGA Multiclip. Přední LED světlomety zajišťují lepší viditelnost v kterékoli denní době. Model Estate 598 má volant s měkkým potahem pro větší komfort při řízení. 

PLYNULÉ NASTAVENÍ RYCHLOSTI DÍKY HYDROSTATICKÉMU POHONU
BENZÍNOVÝ MOTOR STIGA O OBJEMU 452 CM3 
98 CM ŠIROKÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ SE DVĚMA POMOCNÝMI KOLEČKY
240 L SBĚRNÝ KOŠ
PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY ZAJIŠŤUJÍ VIDITELNOST I ZA ŠPATNÝCH SVĚTELNÝCH PODMÍNEK
 
 

STIGA ESTATE 598 W - dvouválec

AKČNÍ CENA: 74.990,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 79.990,- Kč včetně DPH

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Posekejte rychle velkou plochu a udělejte to v naprostém pohodlí se zahradním traktorem STIGA Estate 598 W!
Nový výkonný dvouválcový motor STIGA, který pracuje při snížené provozní teplotě a šířka žacího ústrojí 98 cm, zajišťují rychlé, ale přesné sečení.
Estate 598 W těží z hydrostatické převodovky - místo zastavení při změně rychlostního stupně, jako je tomu v případě manuálního pohonu, budete moci plynule a kontrolovaně zrychlovat a zpomalovat, což vám umožní výborné manévrování kolem stromů, a jiných překážek .
Pracovní komfort zajistí snadné elektricky ovládaná aktivace nožů.
Sedm přednastavených výšek sečení (25-80 mm) zajišťují jeho přizpůsobivost různým podmínkám.

 


 • VYBAVENÝ ZCELA NOVÝM VÝKONNÝM DVOUVÁLCOVÝM MOTOREM STIGA o obsahu 586 ccm

 • VELKÝ 240 L SBĚRNÝ KOŠ

 • SEDM PŘEDNASTAVENÝCH VÝŠEK SEČENÍ PRO PŘIZPŮSOBENÍ POTŘEBÁM VAŠEHO TRÁVNÍKU

 • ŽACÍ ÚSTROJÍ O ŠÍŘCE 98 CM, PRO SKVĚLÝ SBĚR, VÝHOZ A MULČOVÁNÍ

 • LED SVĚTLOMETY

 

STIGA ESTATE SPECIAL motor dvouválec HONDA GCV 530 !!!

Běžná cena: 82.990,- Kč včetně DPH    MOMENTÁLNĚ NEDOSTUPNÉ           

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Estate Special poháněn dvouválcovým motorem Honda GCV530 přináší pokaždé výkonnou a pohodlnou práci. Stroj je s šířkou záběru 98 cm, 7 nastavitelnými výškami sečení, 9 l palivovou nádrží a prostorným 240 l košem, ideální pro pracovní plochy až do 4500 m 2. Můžete dokoupit mulčovací sadu a máte možnost tedy rozmetat na trávník jemné posekané kousky trávy a přirozeně tím hnojit půdu. Estate Special je radost řídit i díky ergonomickému volantu a LED světlometům, které vám umožní bezpečně sekat i za špatného světla. Jen se posaďte, zapněte a začněte sekat!

 


 • VÝKONNÝ DVOUVÁLCOVÝ MOTOR HONDA GCV530 O OBJEMU 530 CM3

 • ŠÍŘKA ZÁBĚRU 98 CM, NASTAVITELNÁ DO 7 RŮZNÝCH VÝŠEK

 • 240 L SBĚRNÝ KOŠ

 • LED SVĚTLOMETY

 • LITINOVÁ PŘEDNÍ NÁPRAVA

 

STIGA ESTATE 7102 W

Běžná prodejní cena: 94.990,- Kč včetně DPH   

+ DÁREK KŘOVINOŘEZ STIGA BC 535 B      

 

Zahradní traktor STIGA Estate 7102 W je poháněn dvouválcovým motorem STIGA o obsahu 635 ccm. Tento snadno použitelný zahradní traktor má hydrostatický pohon ovládaný pedálem, 102cm žací ústrojí, která poskytuje optimální sběr trávy dvěma synchronizovanými noži, pomocná kolečka, sedm nastavení výšky střihu v rozmezí od 30 do 90 mm a elektromagnetickou spojku pro spouštění nožů. Dokáže sbírat posekanou trávu a ukládat jí do 300litrového zadního sběrného koše nebo ji mulčovat s použitím dodané mulčovací sady. Estate 7102 W má měkký volant STIGA, pohodlnou sedačku s vysokým opěradlem, LED světlomety a ovládací panel s důležitými provozními ukazateli. 

PLYNULÉ NASTAVENÍ RYCHLOSTI DÍKY HYDROSTATICKÉMU POHONU
dvouválcový MOTOR STIGA O OBJEMU 635 CM3
102 CM ŠIROKÉ ŽACÍ ÚSTROJÍ SE DVĚMA POMOCNÝMI KOLEČKY
300 L SBĚRNÝ KOŠ
PŘEDNÍ LED SVĚTLOMETY a robusní přední nárazník
ovládací panel s provozními ukazateli
 
 

STIGA ESTATE 9102 W motor HONDA GXV630

Běžná prodejní cena: 114.990,- Kč včetně DPH  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahradní traktor STIGA Estate 9102 W je vybaven dvouválcovým motorem Honda GXV 630 o objemu 688 ccm. Nová kapota je opatřena výkonnými předními LED světlomety a novou nádrží na palivo s vnějším víčkem umožňujícím snadný přístup. Žací ústrojí o šířce 102 cm se dvěma noži má 4 pomocná kolečka; výšku střihu je možné nastavit do 7 různých poloh od 30 do 90 mm. Nože jsou aktivovány pomocí elektromagnetické spojky pouhým stisknutím tlačítka. Model Estate 9102 W umožňuje sběr travní hmoty do sběrného zásobníku o objemu 320 litrů nebo mulčování při použití mulčovací záslepky STIGA Multiclip. Barevný displej o úhlopříčce 5,5" umožňuje rychlé a snadné sledování nastavení pomocí intuitivních ikon. Displej je také vybaven funkcí Best Cutting Zone, aby byl zajištěn nejlepší sekací výkon při správné rychlosti. Praktická funkce udržování stálé rychlosti umožňuje nastavení stálé rychlosti. Zvýšený volant s měkkým potahem a sedačka s opěrkami rukou poskytuje pohodlné řízení. 

 

STIGA ESTATE 9122 W motor HONDA GXV630

Běžná prodejní cena: 129.990,- Kč včetně DPH 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zahradní traktor STIGA Estate 9122 W je vybaven dvouválcovým motorem Honda GXV 630 o objemu 688 ccm. Nová kapota je opatřena výkonnými předními LED světlomety a novou nádrží na palivo s vnějším víčkem umožňujícím snadný přístup. Žací ústrojí o šířce 122 cm se dvěma noži má 4 pomocná kolečka; výšku střihu je možné nastavit do 7 různých poloh od 30 do 90 mm. Nože jsou aktivovány pomocí elektromagnetické spojky pouhým stisknutím tlačítka. Model Estate 9122 W umožňuje sběr travní hmoty do sběrného zásobníku o objemu 320 litrů nebo mulčování při použití mulčovací záslepky STIGA Multiclip. Barevný displej o úhlopříčce 5,5" umožňuje rychlé a snadné sledování nastavení pomocí intuitivních ikon. Displej je také vybaven funkcí Best Cutting Zone, aby byl zajištěn nejlepší sekací výkon při správné rychlosti. Praktická funkce udržování stálé rychlosti umožňuje nastavení stálé rychlosti. Zvýšený volant s měkkým potahem a sedačka s opěrkami rukou poskytuje pohodlné řízení. 


 
STIGA ESTATE 9102 WX - čtyřkolka

Běžná prodejní cena: 189.990,- Kč včetně DPH

STIGA Estate 9102 WX je moderní zahradní traktor, který je ideální pro velké trávníky se svažitým a náročným terénem. Jeho srdcem je nově dvouválcový motor Honda 690 GXV, výkonný agregát o objemu 688 cm3 s technologií OHV šetřící palivo a snižující emise. Disponuje skvělým výkonem s nízkými vibracemi a vynikajícím točivým momentem. Má hydrostatický pohon všech kol, žací ústrojí o šířce 102 cm se dvěma synchronizovanými noži a pomocnými kolečky, devět poloh nastavení výšky střihu (od 25 do 100 mm) a elektromagnetickou spojku pro spouštění nožů. Travní hmotu lze sbírat do sběrného koše o objemu 360 litrů nebo mulčovat s použitím funkce Multiclip vložením dodané záslepky. Zahradní traktor Estate 9102 WX se chlubí moderními funkcemi včetně stavitelného volantu pro pohodlné řízení a inteligentního 5.5" širokoúhlého displeje s intuitivními ikonami. Kvalitní vlastnosti pokračují - je zde nově přepracovaná kapota, která zlepšuje přívod vzduchu a optimalizuje výkon, litinová přední náprava navržená pro zvládnutí používání v těžkých podmínkách na nerovném terénu, robustní nárazník, který bude chránit přední část sekačky v případě náhodného nárazu, předními LED světlomety a velké palivové nádrži s vnějším víčkem pro snadný přístup. 

 

STIGA ESTATE 9122 WX - čtyřkolka

Běžná prodejní cena: 209.990,- Kč včetně DPH


STIGA Estate 9122 WX je moderní zahradní traktor, který je ideální pro velké trávníky se svažitým a náročným terénem. Jeho srdcem je nově dvouválcový motor Honda 690 GXV; vysokokapacitní agregát o výkonu 688 cm3 s technologií OHV šetřící palivo a snižující emise; hladký výkon s nízkými vibracemi a vynikající točivý moment. Má hydrostatický pohon všech kol, žací ústrojí o šířce 122 cm se dvěma synchronizovanými noži a pomocnými kolečky, devět poloh nastavení výšky střihu (od 25 do 100 mm) a elektromagnetickou spojku pro spouštění nožů. Travní hmotu lze sbírat do sběrného koše o objemu 360 litrů nebo mulčovat s použitím funkce Multiclip vložením dodané záslepky. Zahradní traktor Estate 9122 WX se chlubí moderními funkcemi včetně stavitelného volantu pro pohodlné řízení a inteligentního 5.5" širokoúhlého displeje s intuitivními ikonami. K dalším vlastnostem, které podtrhují kvalitu tohoto stroje, patří litinová přední náprava navržená tak, aby zvládla používání v náročných podmínkách, robustní nárazník, který bude chránit přední část před náhodným nárazem, nová kapota, která zlepšuje přívod vzduchu, předními LED světlomety a velké palivové nádrži s vnějším víčkem pro snadný přístup.