Honda UMC 435 L

Akční cena: 13.490,- Kč včetně DPH

Běžná prodejní cena: 13.990,- Kč včetně DPH

Křovinořez s dělenou hřídelí a širokou nabídkou volitelného příslušenství.

 

plotostřih dlouhý: 7.990,- Kč včetně DPH

plotostřih krátký: 7.790,- Kč včetně DPH

 

prořezávací pila: 5.490,- Kč včetně DPH

vyžínač: 3.490,- Kč včetně DPH

prodlužovací tyč: 50 cm 2.790,- Kč vč. DPH, 100 cm 2.990,- Kč vč. DPH 

kultivátor: 6.490,- Kč včetně DPH

zařezávač okrajů: 3.990,- Kč včetně DPH

foukač: 2.990,- Kč včetně DPH

Honda Versatool UMC 435 L: nejvýkonější z nabídky strojů UMC s dělenou hřídelí se silným 4-taktním motorem konstantního výkonu, obloukovou ovládací rukojetí, originálním systémem napojení a zajištění pracovního nástavce „Push & Click“.

Víceúčelový stroj Versatool UMC 435 L je výkonný a všestranný stroj, postavený na konstrukčních základech standardního křovinořezu, ale s celoročním využitím i mimo vegetační období a nejen pro likvidaci porostů. Široká nabídka pracovních nástavců dělá z tohoto „víceúčeláku“ uživatelsky příjemného pomocníka pro ohromnou šíři různých zahradních činností jako jsou kromě sečení pomocí strunové hlavy nebo různých kotoučů i úprava živých plotů, pěstěných trávníků, korun stromů různého vzrůstu, dokonce i úklid spadaného listí, prachu či čerstvě napadaného sněhu na chodnících. Díky možnosti rozpojit celý stroj zhruba ve své polovině celé délky je i nesporně skladnější pro transport a uskladnění. Při práci je stroj zavěšen na bezpečnostní karabině ramenního popruhu nebo jen tak nesený ve volné ruce. Ovládání pomocí obloukové rukojeti s antivibračním úchopem je velice snadnou záležitostí. Stroj je skladný, hodně kompaktní, při použití velmi obratný, a proto vhodný pro používání celého portfolia pracovních nástavců, do kterého patří žací nástroje jako je poloautomatická strunová typu "Tap & Go", případně ocelový žací kotouč, nástavec s řetězovou prořezávací pilou, foukač, zařezávač trávníkových okrajů, minirotavátor, nástavec s nůžkami na živý plot a dosažitelnost jednotlivých nástavců se dá rozšířit pomocí prodlužovacích nástavců.
Ekologický, úsporný, tichý a hlavně velmi silný motor ocení hlavně příznivci hlavně z řad farmářů, údržby průmyslových objektů, komunálu a velmi náročných chatařů, chalupářů či majitelů rodinných domků. Patentově chráněný miničtyřtaktní motor 35 ccm o výkonu 1,6 koně je s dostatečnou rezervou bez problémů pohánět celou nabídku pracovních nástavců. Základní výbava stroje zahrnuje kromě stroje samotného, zádový postroj s bezpečnostní karabinou pro zavěšení stroje, základní nářadí pro montáž a základní údržbu a pracovní ochranné brýle. Jako další příslušenství lze v síti autorizovaných prodejců získat celou řadu originálních doplňků jako jsou náhradní struny, kotouče, oleje, přilby, štíty, pilový kotouč, řetízky k prořezávací řetězové pile a další.

  • Typ motoru
  • 4-taktní jednoválec
  • Výkonová kategorie (HP)
  • 1,6
  • Typ ovládací rukojeti
  • Oblouková rukojeť
  • Pracovní nástroje
  • viz přehled nástavců

Mimořádně silný motor Honda

Záruka 5 let

Snadné startování motoru

Spojovací systém "Push & Click"